Part Number 14-WC9025 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $15.58


Product Highlights
| Part Number | 14-WC9025 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098317984 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 23, 2002 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |