Part Number 78A-61590C | Brand: Unity Automotive | 2 items in stock
CA $440.00


Product Highlights
| Part Number | 78A-61590C |
| Brand | Unity Automotive |
| Part Type | Active to Passive Suspension Conversion Kit |
| Position | Front |
| UPC | 816558012347 |
| Category | Active to Passive Suspension Conversion Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 8, 2015 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 61.50 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 22.00 cm |
| Weight | 25.25 kg |