Part Number NB-990B | Brand: Top Quality | 2 items in stock
CA $56.50


Product Highlights
| Part Number | NB-990B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098031545 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 13, 2019 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 2.15 kg |