Part Number NB-989B | Brand: Top Quality | 9 items in stock
CA $61.14


Product Highlights
| Part Number | NB-989B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005461 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 30, 2013 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 21.50 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 2.45 kg |