Part Number NB-973B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $60.08


Product Highlights
| Part Number | NB-973B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098011585 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2016 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.90 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 2.29 kg |