Part Number NB-962B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $60.00


Product Highlights
| Part Number | NB-962B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098120195 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 3, 2012 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 2.10 kg |