Part Number NB-938B | Brand: Top Quality | 5 items in stock
CA $41.36


Product Highlights
| Part Number | NB-938B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119168 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 20, 2012 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.20 kg |