Part Number NB-927B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $54.92


Product Highlights
| Part Number | NB-927B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119137 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 23, 2012 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |