Part Number NB-920B | Brand: Top Quality | 2 items in stock
CA $40.62


Product Highlights
| Part Number | NB-920B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098129761 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 31, 2009 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 18.60 cm |
| Width | 15.60 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 0.95 kg |