Part Number NB-912B | Brand: Top Quality | 8 items in stock
CA $41.70


Product Highlights
| Part Number | NB-912B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005447 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 8, 2017 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.52 kg |