Part Number NB-807B | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $38.26


Product Highlights
| Part Number | NB-807B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033143 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 3, 2005 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.55 kg |