Part Number NB-974B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $50.72


Product Highlights
| Part Number | NB-974B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098120164 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 7, 2012 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 23.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 2.50 kg |