Part Number NB-960B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $76.46


Product Highlights
| Part Number | NB-960B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098118369 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 29, 2011 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 28.50 cm |
| Width | 25.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 4.00 kg |