Part Number NB-855B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $75.78


Product Highlights
| Part Number | NB-855B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098068992 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 25.50 cm |
| Height | 12.50 cm |
| Weight | 4.80 kg |