Part Number NB-802B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $40.90


Product Highlights
| Part Number | NB-802B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098121871 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 2, 2006 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.91 kg |