Part Number NB-593B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $44.02


Product Highlights
| Part Number | NB-593B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098032504 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 6, 2005 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 13.00 cm |
| Weight | 3.10 kg |