Part Number TEC-922 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $40.28


Product Highlights
| Part Number | TEC-922 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098048109 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 1, 2007 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.00 kg |