Part Number TEC-769 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $109.33


Product Highlights
| Part Number | TEC-769 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098075952 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 6.50 kg |