Part Number TEC-763 | Brand: TEC | 4 items in stock
CA $37.73


Product Highlights
| Part Number | TEC-763 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098050317 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 26, 2007 |
| Updated | Dec 10, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.07 kg |