Part Number TEC-1326 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $45.39


Product Highlights
| Part Number | TEC-1326 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098102948 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 22, 2009 |
| Updated | Feb 26, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.34 kg |