Part Number TEC-1575 | Brand: TEC | 9 items in stock
CA $111.45


Product Highlights
| Part Number | TEC-1575 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629202028 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 4.76 kg |