Part Number TEC-154 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $39.22


Product Highlights
| Part Number | TEC-154 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098026657 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 13, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.51 kg |