Part Number TEC-1399 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $64.71


Product Highlights
| Part Number | TEC-1399 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098319476 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 20, 2009 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 3.75 kg |