Part Number TEC-1349 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $64.94


Product Highlights
| Part Number | TEC-1349 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098053134 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 4.14 kg |