Part Number TEC-1335 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $85.18


Product Highlights
| Part Number | TEC-1335 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098009476 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.35 kg |