Part Number SIM-989 | Brand: SIM | 8 items in stock
CA $37.70


Product Highlights
| Part Number | SIM-989 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098078281 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.70 kg |