Part Number SIM-986 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.71


Product Highlights
| Part Number | SIM-986 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098092072 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.47 kg |