Part Number SIM-858 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.38


Product Highlights
| Part Number | SIM-858 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098019987 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 14, 2004 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 1.50 kg |