Part Number SIM-779 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $22.49


Product Highlights
| Part Number | SIM-779 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098085517 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 6, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.75 kg |