Part Number SIM-1965 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $21.61


Product Highlights
| Part Number | SIM-1965 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629165347 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.02 kg |