Part Number SIM-1095 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $27.21


Product Highlights
| Part Number | SIM-1095 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098071879 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 30, 2007 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.12 kg |