Part Number SIM-1073 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $26.97


Product Highlights
| Part Number | SIM-1073 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098085289 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 6, 2009 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.90 kg |