Part Number SIM-959 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $27.83


Product Highlights
| Part Number | SIM-959 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098026015 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 11, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.93 kg |