Part Number SIM-941 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $27.65


Product Highlights
| Part Number | SIM-941 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098036311 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 17, 2006 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.81 kg |