Part Number SIM-921 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $35.49


Product Highlights
| Part Number | SIM-921 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098048031 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 23, 2007 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |