Part Number SIM-855 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $30.14


Product Highlights
| Part Number | SIM-855 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098134703 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 22, 2015 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.82 kg |