Part Number SIM-824 | Brand: SIM | 8 items in stock
CA $34.28


Product Highlights
| Part Number | SIM-824 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098010489 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.63 kg |