Part Number SIM-805 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $29.17


Product Highlights
| Part Number | SIM-805 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098020020 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2004 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.09 kg |