Part Number SIM-680 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $20.65


Product Highlights
| Part Number | SIM-680 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023878 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.17 kg |