Part Number SIM-618 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $26.74


Product Highlights
| Part Number | SIM-618 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098050003 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 17, 2006 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 1.89 kg |