Part Number SIM-617 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $25.18


Product Highlights
| Part Number | SIM-617 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098035390 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 27, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.60 kg |