Part Number SIM-440 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $21.70


Product Highlights
| Part Number | SIM-440 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098023458 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 7, 2001 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.21 kg |