Part Number SIM-273 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $20.27


Product Highlights
| Part Number | SIM-273 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098134673 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 9, 2010 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.21 kg |