Part Number SIM-269 | Brand: SIM | 9 items in stock
CA $24.38


Product Highlights
| Part Number | SIM-269 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098045566 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 16, 2006 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.81 kg |