Part Number SIM-1774 | Brand: SIM | 4 items in stock
CA $43.03


Product Highlights
| Part Number | SIM-1774 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098008196 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 23, 2017 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 2.48 kg |