Part Number SIM-1084 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $36.35


Product Highlights
| Part Number | SIM-1084 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098036953 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 17, 2006 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.40 kg |