Part Number 57-49073 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $15.91


Product Highlights
| Part Number | 57-49073 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098132808 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2014 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.52 kg |