Part Number 57-49034 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $26.78


Product Highlights
| Part Number | 57-49034 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098014456 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 22, 2018 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 43.00 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 3.50 cm |
| Weight | 0.46 kg |