Part Number 57-46917 | Brand: PUR | Out of Stock
CA $9.81


Product Highlights
| Part Number | 57-46917 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098057934 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 4, 2008 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.35 kg |