Part Number 57-46902 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $12.58


Product Highlights
| Part Number | 57-46902 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098020068 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 17, 2004 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |